z pasji do estetyki i innowacji

W Hagenton stół ma dla nas szczególne znaczenie. Wierzymy, że jest on sercem każdego domu, miejscem wspólnych posiłków, spotkań, pracy i świętowania. Poprzez nasze meble pragniemy tworzyć przestrzeń, która inspiruje.


Naszym celem jest, aby stoły Hagenton intrygowały swoją formą i dawały pełną satysfakcję z użytkowania.


Nasze produkty to wynik przemyślanego procesu projektowego i produkcyjnego. Począwszy od poszukiwania inspirującej formy, poprzez szczegółowe projektowanie, prototypowanie, testowanie i udoskonalanie produktu, aż po efekt końcowy – stoły, które trafiają do domów, mieszkań i biur naszych Klientów.

 

W naszych meblach łączymy tradycyjny materiał z nowoczesną technologią projektowania i produkcji. Każdy stół wykonujemy z pełnym zaangażowaniem w uzyskanie najwyższej jakości i dopracowania w najdrobniejszym detalu.


Poprzez nasze produkty wyrażamy pasję tworzenia i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań oraz głębokie przekonanie, że obcowanie z przedmiotami o wysokiej estetyce jest źródłem prawdziwej przyjemności i poczucia satysfakcji. Pragniemy dzielić się tą przyjemnością z innymi.


Stale poszukujemy prawdziwych form, będących szczerą ekspresją tego co cenimy najbardziej – doskonałych proporcji, ponadczasowego wzornictwa i najwyższej jakości wykonania.

stoły Hagenton

szlachetne materiały i naturalne wykończenie


Drewno to drogocenny materiał, który darzymy szczególnym szacunkiem. Produkując nasze meble przykładamy dużą wagę do optymalizacji produkcji oraz zrównoważonego wykorzystania surowca. Do impregnacji i zabezpieczenia drewna używamy najwyższej jakości olejów, produkowanych na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych. Są to produkty ekologiczne, przyjazne dla ludzi i środowiska naturalnego, pozwalające drewnu oddychać. Dzięki temu, powierzchnia stołów jest zabezpieczona przed uszkodzeniami, z zachowaniem natury tego szlachetnego materiału.